Поради для дизайну квартири

Поради для дизайну квартири

Перший крок в дизайні інтер’єру — створення настрою. Що ви обираєте: атмосферу спокою або пишноти? Подумайте також про тих, хто і з якою метою користуватиметься кімнатою. Це допоможе визначити відповідну колірну палітру, тканину і меблі. Антикварні стільці, обтягнуті шовком, виглядають прекрасно, але будуть недоречні в інтер’єрі дитячої кімнати. Колір є ключем до настрою. Крижані блакитні і сині тони у поєднанні з уміло підібраними аксесуарами і дзеркальною поверхнею створюють відчуття гламуру і чуттєвості. Продумавши настрій кімнати, приступайте до планування нових елементів, які ви хотіли б ввести в інтер’єр.

Бюджет інтер’єру, повинен відображати реалістичну картину витрат. Якщо вам будуть потрібні послуги професіоналів, слід врахувати це в бюджеті. Вигідно робити ремонт взимку — тоді ремонтні роботи зазвичай обходяться дешевше. Купуйте якісні матеріали — вони прослужать вам довше. Щоб не вийти за рамки бюджету, ведіть облік витрат і прагніть уникати спонтанних покупок. Краще всього купувати все необхідне в одному місці, так ви економите час і отримуєте знижки (бонуси).

При плануванні кімнати подумайте, як її дизайн співвідноситиметься з іншими приміщеннями. У квартирі, де все вдалося добре спланувати, стиль кімнат без видимих зусиль плавно перетікає одна в іншу. Народжується відчуття нерозривності і плавності ліній. Простір візуально розширюється. Такого ефекту можна досягти, використовуючи в прилеглих кімнатах спільні елементи, наприклад, пофарбувати стіни тим же кольором або застосувати додаткові кольори, фактури і візерунки в різних зонах.Кімната може виглядати прекрасно, але якщо вона не функціональна, нікому комфортно не знаходитиметься в ній. Якщо приміщення суміжне з іншою кімнатою або з виходом з будинку, залиште досить вільного місця між предметами меблів. Для натхнення завітайте у «Нову Лінію»! Тут вас можуть відвідати цікаві ідеї!

Значення кольору в інтер’єрі

Кольори впливають на наше самопочуття і настрій. Перше, на що ми звертаємо увагу в будь-якому інтер’єрі – це колірна гамма. Колір житлового простору впливає на наш настрій, задає темп життя. Уміло використовуючи взаємодію кольорів, їх сполучуваність можна створювати різні ефекти або додати приміщенню певну атмосферу.

Білий
Нейтральний, створює відчуття чистоти. Білий колір сприяє освітлюванню яскравих кольорів. Наприклад, синій поряд з білим видаватиметься голубуватим. Білий колір може займати великий майдан в приміщенні служить відмінним фоном і не дає навантаження на зір.

Чорний
Краще вживання чорного в інтер’єрі – у якості відтінку для інших кольорів. Використовується також для підкреслення і виділення інших кольорів, але надлишок чорного створить похмуру атмосферу.

Червоний
Піднімає артеріальний тиск, у великій кількості викликає відчуття тривоги, агресію. При цьому стимулює органи травлення, підвищує апетит і працездатність. Червоний в квартирі може бути у вигляді акценту. Деталі червоного кольору ідеальні для їдальні, робочого кабінету. Протипоказаний збудливим людям, та у спокійних переважання червоного в інтер’єрі, може викликати швидку стомлюваність. Використання ж червоного кольору в невеликих кількостях (декілька аксесуарів) додасть упевненості і життєрадісності.

Основним правилом для модних кольорових поєднань в інтер’єрі квартир є – просте і складне одночасно, але при цьому слід уникати яскравих, кислотних відтінків. Актуальний монохром, в особливій пошані всі відтінки сірого, а також природні кольори землі і зелені. А відтінки фіалок і лаванди – це кольори які дизайнери і декоратори все ще вважають найкращими за інші відомі відтінки.

Ідей безліч! Фантазуйте, мрійте і втілюйте свої дизайнерські ідеї в життя!

Поділитися "Поради для дизайну квартири" через:

 

Коментарів немає.

Залиште відгук

Ви повинні увійти щоб коментувати.