Особняки | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - ОСОБНЯКИ (5 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 8

Особняк

₴1,480,000
Пропонується для купівлі 1- но поверховий цегляний будинок з господарством в с.Корнич, Коломийського р-ну. Будинок накритий металочерепицею, опалення – автономне, жилий стан. Підведено всі комуніка...

Особняк

₴296,000
Продається житловий дерев'яний будинок в с.Саджавка. В будинку є конвекторне опалення, на подвір'ї - криниця, плодовий сад, город. Земельна ділянка, площею - 0,20 га.

Особняк

₴592,000
Пропонується для купівлі 1-но поверховий будинок, в районі супермаркету " ЕПІЦЕНТР". Складається з 2 кімнат та кухні. Комунікації - світло,газ, вода з криниці. Приватизована земельна ділянка, площею - 0,15 га. Тиха, затишна вулиця.

Особняк

₴555,000
Пропонується для купівлі садовий дачний будинок в с.Шепорівці, Коломийського р-ну. У будинку - 2 кімнати, кухня, санвузол. Комунікації - світло підведено. Приватизована земельна ділянка, площею - 0,065 га.
Пропонується для купівлі житловий 2-ох поверховий будинок в приміському селі Шепарівці. В будинку встановлено автономне опалення, камін, металопластикові вікна. Приватизована земел...

Особняк

₴1,147,000
Пропонується на продаж новий 2-поверховий незавершений утеплений житловий будинок в селі Сопів. Автономне опалення, підігрів підлоги, електричний та твердопаливний котел, металопластикові в...

Особняк

₴5,809,000
Пропонується для купівлі 1,5-ра поверховий утеплений новозбудований особняк в м.Коломия. Будинок з новим євро ремонтом, побутова техніка та меблі. Накритий ...

Особняк

₴370,000
Продається дерев'яний будинок в центрі с.Воскресінці, Коломийського району. В будинку є світло, криниця, плодовий сад, город. Земельна приватизована ділянка, площею - 0,15 га. Підходить ділянка для будівництва житлового будинку або для садиби зеленого туризму. Гарне розміщення ділянки.

Особняк

₴1,665,000
Житловий,газифікований цегляний будинок в приміському селі Воскресінці, Коломийської ТГ, Івано-Франківської області. Накритий шифером, жилий стан помешкання, водяне опалення (котел КЧМ) є санвузол. В дворі є літня, господарські будівлі. Комунікації - криниця, каналізація - септик. На земельній ділянці, площею - 0, 08 га.
Пропонується до продажу цегляний напівособняк, накритий шифером, металопластикові вікна, опалення, жилий стан, можливе збільшення площі за рахунок горища. Приватизована земельна д-ка 0,05 га, криниця, район автостанції. Можливий обмін на 2-ох кімнатну квартиру .
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 8