Ділянки району | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - ДІЛЯНКИ РАЙОНУ (12 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 2
Пропонується для купівлі земельна ділянка в мальовничому селі Пістинь, Косівського р-ну, 4 км від курортного с.Шешори. Загальна площа - 0,2925 га. Ділянка розта...
Пропонується до продажу земельна д-ка , попри центральну дорогу на вїзді місто Яремче. Можливе використання для комерційної діяльності.
Продається земельна ділянка в с.Сопів, урочище “Біля заправки”, Коломийського р-ну. Площа ділянки 0,13 га, можливий розділ на 2 ділянки. Ділянка для ведення особистого се...
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,15 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку, в селі Матеївці, зручне місце розташування, поруч зупинка автобуса. Можливе використання для комерційної діяльності.
Пропонується до продажу приватизовані земельні д-ки, для ведення особистого селянського господарства, загальна площа ділянок становить 0,8846 га , в селі Корнич
Пропонується до продажу приватизована земельна д-ка 0,11 га, попри центральну дорогу в селі Нижній Вербіж, комунікації поруч з ділянкою. Можливий обмін на квартиру в Коломиї.
Продається приватизована земельна ділянка в смт. Печеніжин. Площа ділянки 0,15 га ( форма ділянки -квадрат-41м.-36м.)Цільове призначення - будівництво і обслуговування житлового будинку, госпо...
Пропонується до продажу земельна ділянка в мальовничому с.Татарів, Яремчанського р-ну, 20 км до Буковеля. Ділянка знаходиться в центрі села Татарів, 200 метрів від центральної дороги. Площа ділянки 0,60 га, ділянка для ведення особистого селянського господарства, є можливість змінити цільове призначення. Можливо розділити на дві окремі ділянки.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,18га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч, попри центральну дорогу в центрі села Княждвір. Поруч школа, магазини, зупинка автобуса, селищна рада.
Продається приватизована земельна ділянка в с.ЯБЛУНИЦЯ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Можливе використання для будівництва туристичних котеджів, готелю. Поряд школа, селищна рада, підйомники, комунікації поруч з ділянкою. До ГК БУКОВЕЛЬ 10км. по новій дорозі. Для Вас-казкові краєвиди та неповторна краса, затишок природи в поєднанні з цілющим гірським карпатським повітрям.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 2