Ділянки району | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - ДІЛЯНКИ РАЙОНУ (15 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 2
Продається земельна ділянка в с.Сопів, урочище “Біля заправки”, Коломийського р-ну. Площа ділянки 0,13 га, можливий розділ на 2 ділянки. Ділянка для ведення особистого се...
Продається земельна ділянка в с.П'ядики, Коломийського р-ну. Площа ділянки - 0,1155 га, криниця. Всі комунікації поруч. Ділянка для будівництва і обслуговування житлового б-ку, господарських будівель і споруд.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,15 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку, в селі Матеївці, зручне місце розташування, поруч зупинка автобуса. Можливе використання для комерційної діяльності.
Пропонується до продажу приватизовані земельні д-ки, для ведення особистого селянського господарства, загальна площа ділянок становить 0,8846 га , в селі Корнич

Особняк

₴504,000
Пропонується до продажу дерев'яний особняк в центрі села Королівка, район стадіону. Дві земельні ділянки 0,24 га для ведення будівництва та обслуговування жилого б-ку також 0,27 га для садівництва.
Пропонується до продажу приватизована земельна д-ка 0,11 га, попри центральну дорогу в селі Нижній Вербіж, комунікації поруч з ділянкою. Можливий обмін на квартиру в Коломиї.
Продається приватизована земельна ділянка в смт. Печеніжин. Площа ділянки 0,15 га ( форма ділянки -квадрат-41м.-36м.)Цільове призначення - будівництво і обслуговування житлового будинку, госпо...
Пропонується до продажу земельна ділянка в мальовничому с.Татарів, Яремчанського р-ну, 20 км до Буковеля. Ділянка знаходиться в центрі села Татарів, 200 метрів від центральної дороги. Площа ділянки 0,60 га, ділянка для ведення особистого селянського господарства, є можливість змінити цільове призначення. Можливо розділити на дві окремі ділянки.
Пропонується до продажу земельна ділянка 0,22 га, також старий будинок під знос, в центрі села Королівка, асфальтована дорога до самої ділянки, поруч з ділянкою газ, зупинка автобуса.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,18га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч, попри центральну дорогу в центрі села Княждвір. Поруч школа, магазини, зупинка автобуса, селищна рада.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 2