Земля | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Продається земельна садова ділянка по вул.Довбуша, заїзд біля магазину "Грушка" в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,0578га. Можлива зміна цільового призначення під будівництво. Хороший і добрий заїзд.
Пропонується для купівлі земельна ділянка в мальовничому селі Пістинь, Косівського р-ну, 4 км від курортного с.Шешори. Загальна площа - 0,2925 га. Ділянка розта...
Продається земельна приватизована ділянка, в садівництві "Мічуринець", масив "Довбуша-5", зупинка "На вимогу", є сад (кущі та дерева) + металевий вагончик. в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,06 га. Призначення - для садівництва. Можлива зміна цільового призначення під будівництво.
Пропонується до продажу земельна д-ка , попри центральну дорогу на вїзді місто Яремче. Можливе використання для комерційної діяльності.
Продається приватизована земельна ділянка, що знаходиться в масиві по вул. Довбуша, в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,07 га. Призначення - для ведення будівництва. Ділянка розташована в районі, який розбудовується. Зручний, хороший заїзд до ділянки.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия. Площею – 0,08 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. Поруч в наявності ...
Продається земельна ділянка в с.Сопів, урочище “Біля заправки”, Коломийського р-ну. Площа ділянки 0,13 га, можливий розділ на 2 ділянки. Ділянка для ведення особистого се...
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, в м. Коломия по вул. Cтеценка. Призначення для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку. Забудований район, всі комунікації на вулиці, хороший заїзд.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия на вул.Веделя. Площею – 0,06 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. П...
Продається дачна приватизована ділянка для ведення садівництва, по вул.Довбуша, зупинка "Карпатські зорі" в м.Коломия. Земельна ділянка, площею - 0,0613 га.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4