Земля | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Пропонується до продажу земельна д-ка , попри центральну дорогу на вїзді місто Яремче. Можливе використання для комерційної діяльності.
Продається приватизована земельна ділянка, що знаходиться в масиві по вул. Довбуша, в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,07 га. Призначення - для ведення будівництва. Ділянка розташована в районі, який розбудовується. Зручний, хороший заїзд до ділянки.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия. Площею – 0,06 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. Поруч в наявності ...
Продається земельна ділянка в с.Сопів, урочище “Біля заправки”, Коломийського р-ну. Площа ділянки 0,13 га, можливий розділ на 2 ділянки. Ділянка для ведення особистого се...
Продається приватизована земельна ділянка в м.Коломия по вул.Франка. Площа ділянки - 0,08 га, під будівництво житлового будинку. Всі комунікації поруч з ділянкою, затишний район.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, в м. Коломия по вул. Cтеценка. Призначення для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку. Забудований район, всі комунікації на вулиці, хороший заїзд.
Продається дачна ділянка з невеликим цегляним будиночком в районі спортивно-оздоровчого комплексу на вул.Довбуша. Підключено світло, земельна ділянка 0,06 га, друга лінія від центральної дороги.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия на вул.Веделя. Площею – 0,06 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. П...
Продається дачна приватизована ділянка для ведення садівництва, по вул.Довбуша, зупинка "Карпатські зорі" в м.Коломия. Земельна ділянка, площею - 0,0613 га.
Продається приватизована земельна ділянка в м.Коломия по вул.Бульвар Щастя, неподалік вул.Карпатської. Площа ділянки - 0,06 га, під будівництво житлового будинку. Всі комунікації оплачені, централізоване водопостачання та каналізація, все поруч з ділянкою, зручний заїзд, забудований та затишний район.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4