Комерційні | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - КОМЕРЦІЙНІ (40 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Продається приміщення комерційного призначення, здане в експлуатацію, в місті Коломия по вулиці С. Бандери, загальна площа: 57 м2, стіни поштукатурено, заведено світло до ...
Пропонується до продажу недорого комерційне приміщення в ТК "Водолій", в центрі міста Коломия. Другий поверх. Площа 12,4 м2 Добре підійде для офісу, чи кабінету. З меблів залишаються два стелажа з поличками.
Пропонуються в оренду та до продажу комерційні приміщення, в 2-ох поверховому бу...
Здається недорого в довгострокову оренду складське приміщення на 1-му поверсі, можливий продаж приміщення . Можливе використання інтернет-магазин, розглянемо під будь-який вид діяльності. Зручне розташування, зручна локація.
Пропонується до продажу комерційне приміщення на 1-му поверсі 2-ох поверхового новозбудованого б-ку ( зданий в експлуатацію) на вулиці Бандери. Всановлено лічильники на воду та світло, розведена електропроводка, приміщення поштукатурено, попри центральну дорогу, зручна локація.
Здається в оренду приміщення на 1-му поверсі в центрі міста. Загальна площа - 15 кв.м. Зручне розташування, великий інтенсивний потік людей, прохідне місце, зручна локація, розвинена інфраструктура. Вигідне місце для різних видів підприємницької діяльності (офіс, салон краси.)
Здаються в оренду приміщення в центрі м.Коломия . Загальна площа - 20 та 25 кв.м. Фасадний вхід, зручне розташування, зручна локація, надзвичайно висока прохідність, розвинена інфраструктура. Вигідне місце для різних видів підприємницької діяльності.
Продається цокольне приміщення з окремим входом, в центрі міста. Загальна площа - 32 кв.м. Можна використати під магазин, складське приміщення, чи використати під інший вид діяльності.
Пропонується до продажу діючий магазин-кафе, в спальному районі вулиці Богуна. Зроблено ремонт приміщення, автономне опалення, обладнання, побутова техніка. Поруч ЗОШ № 4, садочок. Можливий обмін на особняк в місті Коломия або ближніх селах.
Продається комерційне приміщення на 1-му поверсі в м.Коломия по вул.Бандери. Загальна площа - 42 кв.м., з новим ремонтом під ключ, є санвузол.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4