Ділянки в Коломиї | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - ДІЛЯНКИ В КОЛОМИЇ (24 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 3
Продається земельна садова ділянка по вул.Довбуша, заїзд біля магазину "Грушка" в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,0578га. Можлива зміна цільового призначення під будівництво. Хороший і добрий заїзд.
Продається земельна приватизована ділянка, в садівництві "Мічуринець", масив "Довбуша-5", зупинка "На вимогу", є сад (кущі та дерева) + металевий вагончик. в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,06 га. Призначення - для садівництва. Можлива зміна цільового призначення під будівництво.
Продається приватизована земельна ділянка, що знаходиться в масиві по вул. Довбуша, в м.Коломия. Площа земельної ділянки - 0,07 га. Призначення - для ведення будівництва. Ділянка розташована в районі, який розбудовується. Зручний, хороший заїзд до ділянки.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия. Площею – 0,08 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. Поруч в наявності ...
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, в м. Коломия по вул. Cтеценка. Призначення для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку. Забудований район, всі комунікації на вулиці, хороший заїзд.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия на вул.Веделя. Площею – 0,06 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. П...
Продається дачна приватизована ділянка для ведення садівництва, по вул.Довбуша, зупинка "Карпатські зорі" в м.Коломия. Земельна ділянка, площею - 0,0613 га.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,20 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, тиха затишна вулиця. Поруч парк відпочинку імені Шевченка та міське озеро.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,0886 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, тиха затишна вулиця. Поруч парк відпочинку імені Шевченка та міське озеро.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша. Можливий обмін на квартиру в м. Коломия, з доплатою.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 3