Комерційні | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - КОМЕРЦІЙНІ (42 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5
Продається виробниче приміщення в селі Матіївці, попри центральну дорогу напрямку Івано-Франківськ-Чернівці. Загальна площа - 310 кв.м. Світло - 3 фази, септик, водопровід. Приватизована зе...
Діючий, готовий, налагоджений бізнес. Триповерхова капітальна споруда загальною площею 413, 6 м2. Територія автостанції. 3 окремих бізнеса. Центральна каналізація, центральний водопровід, відеонагля...
Пропонуються в довготривалу оренду комерційні приміщення, зроблено євроремонт приміщень, в центрі міста Коломия.
1-ий поверх 4-ьох поверхового цегляного б-ку, комерційне приміщення готове до використання, попри центральну дорогу. Можливий обмін на квартиру в центральній частині міста. Можлива оплата частинами.
Пропонується до продажу готова до використання міні-пекарня, світло 3-ьох фазне, електопіч 380 Вт, дві мішалки, хліборізка, кімната для зберігання готової продукції, все облаштована для праці, в районі супермаркету "ПАККО".
Пропонується до продажу діючий магазин-кафе, в спальному районі вулиці Богуна. Зроблено ремонт приміщення, автономне опалення, обладнання, побутова техніка. Поруч ЗОШ № 4, садочок. Можливий обмін на особняк в місті Коломия або ближніх селах.
Здається в оренду нове приміщення в самому центрі міста. Загальна площа - 49 кв.м. Приміщення з окремим фасадним входом. Вигідне місце для підприємницької діяльності, медкабінет, салон краси.
Пропонується до продажу терміново цокольне комерційне приміщення в районі ОДПІ, можливе використання для тренажерного залу, вхід з центральної дороги. Можливий обмін на земельну ділянку в центральній частині міста.
Пропонується до продажу діючий торговий комплекс " ЕДЕЛЬВЕЙС", в центрі села Залуччя, попри центральну дорогу. Земельна ділянка 0,12 га, знаходиться в приватній власності, територія ог...
Пропонується до продажу цокольне приміщення в новому жилому кооперативному б-ку, броньовані двері, залиті стяжки, якісні металопластикові вікна, в парку " Трильовського". Можливе використання під фітнес-клуб.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5