Комерційні | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - КОМЕРЦІЙНІ (38 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Здається недорого в довгострокову оренду складське приміщення на 1-му поверсі, можливий продаж приміщення . Можливе використання інтернет-магазин, розглянемо під будь-який вид діяльності. Зручне розташування, зручна локація.
Пропонується до продажу комерційне приміщення на 1-му поверсі 2-ох поверхового новозбудованого б-ку ( зданий в експлуатацію) на вулиці Бандери. Всановлено лічильники на воду та світло, розведена електропроводка, приміщення поштукатурено, попри центральну дорогу, зручна локація.
Пропонуються в оренду та до продажу комерційні приміщення, в 2-ох поверховому будинку. Технічний стан будівлі в доброму стані. Загальною площею 1199 кв.м....
Здається в оренду приміщення на 1-му поверсі в центрі міста. Загальна площа - 15 кв.м. Зручне розташування, великий інтенсивний потік людей, прохідне місце, зручна локація, розвинена інфраструктура. Вигідне місце для різних видів підприємницької діяльності (офіс, салон краси.)
Здаються в оренду приміщення в центрі м.Коломия . Загальна площа - 20 та 25 кв.м. Фасадний вхід, зручне розташування, зручна локація, надзвичайно висока прохідність, розвинена інфраструктура. Вигідне місце для різних видів підприємницької діяльності.
Продається цокольне приміщення з окремим входом, в центрі міста. Загальна площа - 32 кв.м. Можна використати під магазин, складське приміщення, чи використати під інший вид діяльності.
Продається комерційне приміщення на 1-му поверсі в м.Коломия по вул.Бандери. Загальна площа - 42 кв.м., з новим ремонтом під ключ, є санвузол.
Житловий будинок в самому центрі міста Коломиї. Загальна площа- 100 кв.м. 4 кімнати, кухня. Є газ, світло, всі центральні комунікації. Приватизована земельна ділянка, площею - 0,0319 га. Ідеальне місце для підприємницької діяльності.
Пропонується до продажу комерційне приміщення, під любий вид діяльності, є документи під стоматологічну діяльність, попри центральну дорогу. Поруч школа, автостанція, центральна частина міста. В даний час приміщення в оренді.
Продається комерційне приміщення вільного призначення, в центральній частині міста міста Коломиї. Загальна площа всіх приміщень - 918 кв. м. Земельна ділянка в оренді на 50 рок...
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4