Комерційні | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - КОМЕРЦІЙНІ (34 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Продається комерційне приміщення на 1-му поверсі в м.Коломия по вул.Бандери. Загальна площа - 42 кв.м., з новим ремонтом під ключ, є санвузол.
Житловий будинок в самому центрі міста Коломиї. Загальна площа- 100 кв.м. 4 кімнати, кухня. Є газ, світло, всі центральні комунікації. Приватизована земельна ділянка, площею - 0,0319 га. Ідеальне місце для підприємницької діяльності.
Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення в центрі міста на 1-му поверсі. та на 2-му поверсі в ТК "Водолій". Можливий продаж приміщення на 2-му пове...
Пропонується до продажу комерційне приміщення, під любий вид діяльності, є документи під стоматологічну діяльність, попри центральну дорогу. Поруч школа, автостанція, центральна частина міста. В даний час приміщення в оренді.
Пропонуються до продажу приміщення загальною площею 1199 кв.м. в 2-х поверховому будинку. Технічний стан будівлі в доброму стані. Комунікації в наявності. Підходить під будь-який вид діяльності. Земельна ділянка 0,18058 га в постійному користуванні.
Продається комерційне приміщення вільного призначення, в центральній частині міста міста Коломиї. Загальна площа всіх приміщень - 918 кв. м. Земельна ділянка в оренді на 50 рок...
Пропонується на продаж комерційна нерухомість - цокольне приміщення, вільного призначення в новому житлово-комерційному будинку в центрі м.Коломия. Загальна площа - 64 кв.м. Прим...
Пропонується до продажу комерційне приміщення в центрі міста Коломия. Вигідне місце для ведення та розбудови власного бізнесу. Можливий обмін на квартиру в Коломиї.
Пропонується в довгострокову оренду комерційне приміщення в центрі міста Коломиї.
Продається виробниче приміщення в селі Матіївці, попри центральну дорогу напрямку Івано-Франківськ-Чернівці. Загальна площа - 310 кв.м. Світло - 3 фази, септик, водопровід. Приватизована зе...
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4