Ділянки в Коломиї | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"

ОБ'ЄКТИ - ДІЛЯНКИ В КОЛОМИЇ (34 ПРОПОЗИЦІЙ)

Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4
Земельна садова ділянка з будинком в р-ні зупинки "Грушка, по вул.Довбуша. Поруч світло, недалеко до газопроводу. Площа ділянки - 0,714 га, на ділянці є водяна колонка. Поруч зупинка автобуса.
Земельна садова ділянка з будинком в р-ні зупинки "Грушка, по вул.Довбуша. Поруч світло, недалеко до газопроводу, поруч жилі будинки. Площа ділянки - 0,056 га.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,08 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, криниця, район магазину " ГОРИЗОНТ".
Пропонується до продажу приватизована земельна д-ка 0,0795 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку. Робочий проект на будівництво індивідуального житлового б-ку, криниця, якісний фундамент, цегла, гараж, в районі магазину " ГОРИЗОНТ ".
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,08 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район магазину "ГОРИЗОНТ".
Пропонується до продажу приватизована земельна д-ка 0,18 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку, в місті Івано-Франківськ, попри дорогу в районі мебельного магазину " ТИСА".

Особняк

₴1,120,000
Пропонується до продажу особняк, в районі Центральної районної лікарні. Приватизована земельна д-ка 0,0652 га, криниця, гараж, територія огороджена.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,074 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, ділянка з трьох сторін огороджена, молодий сад, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 4