Земля | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5
Продається приватизована земельна ділянка . Площа ділянки – 0,08 га, під будівництво житлового будинку, добротній фундамент. Всі комунікації поруч з ділянкою, зручний заїзд, забудований район, тиха затишна вулиця.
Продається приватизована земельна ділянка в м.Коломия , неподалік ЦРЛ. Площа ділянки – 0,10 га, під будівництво житлового будинку, добротній фундамент. Всі комунікації поруч з ділянкою, централізоване водопостачання та каналізація, зручний заїзд, забудований район.
Продається дачна приватизована ділянка для ведення садівництва, по вул.Довбуша, зупинка "Карпатські зорі" в м.Коломия. Земельна ділянка, площею - 0,0613 га.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия на вул.Франка. Площею - 0,08 га. Цільове призначення - для будівництва житлового будинку та господарських спору...
Продається приватизована земельна ділянка в м.Коломия по вул.Бульвар Щастя, неподалік вул.Карпатської. Площа ділянки - 0,06 га, під будівництво житлового будинку. Всі комунікації оплачені, централізоване водопостачання та каналізація, все поруч з ділянкою, зручний заїзд, забудований та затишний район.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,08 га, в м. Коломия по вул. Яремчука (р-н Миколайчука). Призначення для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку. Забудований район, всі комунікації на вулиці, хороший заїзд. При потребі потребі можливо докупити сусідню земельну д-ку 0,08 га.
Приватизована земельна ділянка для перспективної забудови в м.Коломия на вул.Веделя. Площею – 0,06 га. Цільове призначення – для будівництва житлового будинку та господарських споруд. П...
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,20 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, тиха затишна вулиця. Поруч парк відпочинку імені Шевченка та міське озеро.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,0886 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, тиха затишна вулиця. Поруч парк відпочинку імені Шевченка та міське озеро.
Продається земельна ділянка в с.П'ядики, Коломийського р-ну. Площа ділянки - 0,1155 га, криниця. Всі комунікації поруч. Ділянка для будівництва і обслуговування житлового б-ку, господарських будівель і споруд.
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5