Земля | | Агентство нерухомості "Компас", місто Коломия, продаж та оренда нерухомості, особняків, квартир, земельних ділянок, офісів, комерційних приміщень. Нерухомість Коломия.Агентство нерухомості "Компас"
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,15 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку, в селі Матеївці, зручне місце розташування, поруч зупинка автобуса. Можливе використання для комерційної діяльності.
Земельна садова ділянка з будинком в р-ні зупинки "Грушка, по вул.Довбуша. Поруч світло, недалеко до газопроводу. Площа ділянки - 0,714 га, на ділянці є водяна колонка. Поруч зупинка автобуса.
Земельна садова ділянка з будинком в р-ні зупинки "Грушка, по вул.Довбуша. Поруч світло, недалеко до газопроводу, поруч жилі будинки. Площа ділянки - 0,056 га.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,22 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку, в центрі села Королівка, зручне місце розташування, поруч зупинка автобуса.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша.
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,08 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, криниця, район магазину " ГОРИЗОНТ".
Пропонується до продажу приватизована земельна д-ка 0,0795 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового б-ку. Робочий проект на будівництво індивідуального житлового б-ку, криниця, якісний фундамент, цегла, гараж, в районі магазину " ГОРИЗОНТ ".
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,06 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район спортивно- оздоровчого комплексу на вулиці Довбуша
Пропонується до продажу приватизована земельна ділянка 0,08 га, для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку , всі комунікації поруч з ділянкою, район магазину "ГОРИЗОНТ".
Пропонується до продажу приватизовані земельні д-ки, для ведення особистого селянського господарства, загальна площа ділянок становить 0,8846 га , в селі Корнич
Сортувати по:
Перейти до сторінки:
Сторінка:  1 з 5