Послуги

Швидкий пошук варіантів купівлі / продажу об’єктів нерухомості;

Оперативна підготовка та перевірка правоустановчих документів;

Безкоштовні консультації;

Експертна оцінка нерухомості

Допомога в оформленні кредитів на придбання житла;

Юридична практика.

Терміновий продаж житла!

Ми гарантуємо юридичну та фінансову безпеку угоди

П’ять причин, за якими варто звертатися в агентство нерухомості

Для здійснення будь-якої операції з нерухомістю, тобто продажу, купівлі або оренди, у Вас є кілька альтернатив. Можна намагатися все робити самостійно, але це спосіб підходить хіба що для людей із величезним досвідом. Можна звернутися до приватних ріелторів, яких зараз з’явилося досить багато. А можна звернутися в агентство. Ми наведемо 5 причин, по яких останній варіант найкраще.

По-перше, для того щоб вибрати кращий варіант для покупки або оренди, має бути з чого вибирати. Якщо намагатися самостійно шукати варіанти по оголошеннях, то в більшості випадків Ви будете потрапляти на агентства або приватних ріелторів. Тому можна скоротити час і відразу звернутися в агентство, яке швидко знайде для Вас підходящу пропозицію або клієнтів.

По-друге, кожне агентство нерухомості має свою власну базу квартир. Багато в чому у різних агентств вони можуть перетинатися, але повна і актуальна база, підготовка якої вимагає серйозних витрат часу і фінансів, це багатство агентства. З допомогою хорошої бази вже за кілька днів Ви отримаєте набір варіантів, з яких знайдеться відповідний.

По-третє, нормальні агентства нерухомості надають не тільки інформаційні, але і супутні послуги. Зокрема, юристи агентства допоможуть Вам правильно оформити договір і підкажуть кращі схеми розрахунку, при яких Ви забезпечите себе від можливого шахрайства.

По-четверте, в агентствах, як і в багатьох інших місцях, кадри вирішують все. Якщо Ви за своє життя можете зіткнутися від сили з десятком угод, то юристи, оцінювачі та ріелтори агентства з обов’язку служби пропустили через свої руки десятки, якщо не сотні квартир. Тому саме агентство може надати грамотну консультаційну підтримку, що стосується будь-яких аспектів операцій з нерухомістю.

По-п’яте, агентства можуть надати Вам певні гарантії того, що операція пройде успішно. Деякі агентства готові піти на фіксування в договорі пункту про відшкодування збитків у випадку, якщо угода буде визнана недійсною через суд. Крім того, на будь-яке агентство можна знайти відгуки і Ви заздалегідь можете дізнатися про його репутацію і проведених операціях.